شرکت رادین پخش توکل

را بهتر بشناسید

شرکت پخش مویرگی چیست؟

پخش هدفمند با بهره جویی از جدیدترین تکنیک ها

انبارهای پیشرفته سرآمد در بهداشت و طبقه بندی پیشرفته

معرفی شرکت رادین پخش توکل

شرکت رادین پخش توکل در سال ۱۳۹۵ در استان گیلان، فعالیت خود را در حوزه توزیع مواد غذایی و بصورت تخصصی در صنعت پخش عمده شکلات در رشت آغاز نمود. شرکت رادین پخش توکل هم اکنون با بیش از ۷۰ نفر پرسنل در دو استان گیلان و مازندران و با دو شعبه و انبار مجزا نماینده فروش و توزیع کارخانه‌های شکلات قافلانکوه، شکلات پارمیدا، شکلات سحر آمیز، بیسکویت جمانه، لواشک نارتام، لواشک جنگلی، لواشک تاکدیس، قهوه بن مانو، محصولات نوشین لاهیجان و شکلات مگا استار می‌باشد.
مدیریت تجربی و علمی در نگهداری شکلات، فروش و پخش عمده شکلات ارمغانی است که شرکت رادین پخش توکل برای جامعه ی بزرگ و پراهمیت صنعت غذا می آفریند. شرکت رادین پخش با پیاده سازی سیستم مدیریت استراتژیک در تئوری و عمل به آن، به سایر اجزا این سیستم بزرگ اعم از تولید کنندگان و فروشگاه ها و در نهایت مصرف کنندگان، امکان تبدیل فرصت ها و توانایی های آن ها را به ارزش و مزایای بهتر می دهد؛ تا کالاهای ارزشمند تولید کنندگان در بهترین محیط و بهترین زمان به درخواست مشتریان به دست آن ها برسد.

شرکت رادین پخش توکل با پخش عمده شکلات در رشت و با ارزان ترین قیمت سبب شده مشتریان از هر طیفی توانایی خرید این محصولات را داشته باشند؛ و با پرداخت کمترین هزینه به تهیه این محصولات بپردازند.